WebInfo - Google Page Rank, S-Rank, Alexa [en]

Google Page Rank, S-rank, SEO analýza

registrovatproč se registrovat

Zadejte adresu

Počet index./odkaz.
Ranky

Hodnocení stránky (Rank)

Google PageRank - / 10

S-rank - / 100

JyxoRank - / 220

Alexa traffic rank -

Compete -

https://www.mgmoda.sk

validita

 

soubor robots.txt: neexistuje

celková velikost zdrojového textu: 72 kB

počet obrázků: 38

velikost vloženého JS: 6.22 kB

počet interních odkazů: 117

velikost vloženého CSS: 2.67 kB

počet externích odkazů: 4 z toho 3 nofollow

kódování: utf-8

ikona stránky:

Čekejte
Čekejte prosím, stránka se načítá

Počet slov přibližně: 841

Nejčastější slova: pre 17x, dámska 13x, /mix 12x, farieb/ 12x, šaty 11x, mgmoda 7x, oblečenia 7x, správne 7x, nás 7x, miesto 7x, pánska 7x, pohodlného 7x, dneho 7x, nákup 7x, bunda 6x, https 6x, ponuka 6x, //www 6x, viac 6x, krásne 5x, vyberú 5x, ponuky 5x, sukne 5x, príležitosti 5x, dámy 5x, bežné 5x, nohavice 5x, slávnostné 5x, mikín 5x, ponúkame 5x, výber 5x, tričiek 5x, nohavíc 5x, dámske 5x, sk/ 5x, vybrať 5x, žete 5x, moletka 5x, veľkosti 5x, ...

Popis a obsah

Titulek (title)

Dámska a pánska štýlová moda.


Popis (description)

Na našej stránke nájdete štýlové oblečenie a obuv pre tých ktorí chcú kráčať s módou a milujú pohodlie.


Klíčová slova (keywords)

nohavice,rifle,šaty,sukne,kardigany,bundy,spodne pradlo,trička,topy,tuniky,, Oblečenie, Tehotenstvo, dovolenka, jar, jeansy, leto, nohavice, nohy, stužková, svadba, vylet


Nadpisy

H1 (3x): To správne miesto pre nákup módneho a pohodlného oblečenia :), VÝPREDAJ *** SALE *** VÝPREDAJ TU, To správne miesto pre nákup módneho a pohodlného oblečenia :)


H2 (12x): To správne miesto pre nákup módneho a pohodlného oblečenia :), To správne miesto pre nákup módneho a pohodlného oblečenia :), To správne miesto pre nákup módneho a pohodlného oblečenia :), To správne miesto pre nákup módneho a pohodlného oblečenia :), NOVÝ TOVAR, Najpredávanejší tovar, Akčná ponuka, Kategórie, Kontakt, NOVÝ TOVAR, Newsletter, Anketa


H3 (27x): ŠTÝLOVÉ ŠATY SIMONA /mix farieb/, ŠPORTOVÉ ŠATY LILIANA /mix farieb/, DÁMSKA BUNDA BOMBERKA /mix farieb/, DÁMSKA RAMONESKA M336, DÁMSKE OVERALY LEONA /mix farieb/, DÁMSKY KOMPLET SÁRA /mix farieb/, PÁNSKA BUNDA EKO KOŽA /hnedá,čierna/, KOŽUŠINOVÁ VESTA KIARA /mix farieb/, DÁMSKA JEANSOVÁ BUNDA FA158, DÁMSKA JEANSOVÁ BUNDA W027, DÁMSKY FLEECOVÝ PLÁŠŤ /mix farieb/, ŠTÝLOVÝ KARDIGÁN ZOJA, PREDLŽENÁ BUNDA / KARDIGÁN , DÁMSKE LEGÍNY SO SŤAHUJÚCIM PÁSOM, PÁNSKE BAVLNENÉ ROLÁKY /mix farieb/, DÁMSKA TUNIKA /TUNIKOŠATY GALA , TROJDIELNE PLÁVKY VIKTORIA KARAIBI S, DÁMSKE LETNÉ ŠATY (mix farieb), DÁMSKE ŠATY F488, DÁMSKY ELEGANTNÝ OVERAL 95-8, DÁMSKY ELEGANTNÝ OVERAL 95-4, ŠTÝLOVÉ ŠATY SIMONA /mix farieb/, ŠPORTOVÉ ŠATY LILIANA /mix farieb/, DÁMSKA BUNDA BOMBERKA /mix farieb/, DÁMSKA RAMONESKA M336, DÁMSKE OVERALY LEONA /mix farieb/, Pačia sa Vám naše stránky ?


H4 (0x): -


H5 (0x): -


H6 (0x): -vložte si měřící ikonu na svou stránku
WebinfoWebinfoWebinfoWebinfoWebinfo

Spolupracujeme s katalogem online nakupování - internetové obchody a e-shopy Shoops.cz a katalogem eshopů, obchodů a stránek Onlineshopy.com. Srovnaní cen, nejlevnější obchody, HTC.

Google PageRank™

je hodnocení kvality stránek a tvořící základ vyhledávače Google. Aktualizace probíhá v nepravidelných intervalech. Více informací o GPR

S-rank

hodnocení Seznam.cz je veličina, která by měla vyjadřovat důležitost každé stránky na českém internetu. Další informace o S-ranku

Alexa traffic rank

počítá kolik uživatelů shlédlo stránku, čím nižší hodnocení, tím je stránka navštěvovanější. Podrobnejší popis Traffic Ranku

Compete

analyzuje návštěvnost jednoho miliónu nejnavštěvovanějších stránek. Více informací o Compete hodnocení

JyxoRank

je hodnocení stránky na českém internetu podle Jyxo. Více o JyxoRanku

Future Google PageRank™

je Google PageRank™ z dalších datacenter společnosti Google, zde jsou hodnoty Page Ranku, které bude mít pravděpodobně stránka po příštím přepočítaní, tzv. Google Dance. Od 17.10.08 je pozastaveno měření této hodnoty.

Počet indexovaných stránek

zjišťuje počet indexovaných stránek u nejpoužívanějších vyhledavačů.

Počet odkazujících stránek

zjišťuje počet stránek, které odkazují na tu vaši.

Titulek stránky (title)

by měl být stručný, výstižný a unikátní. Maximální doporučovaná delká je kolem 60 znaků.

Popis (description)

meta tag desription by měl být stručný popis obsahu stránky.

Klíčová slova (keywords)

meta tag keywords by měl obsahovat klíčová slova charakteristická pro stránku. Dnes již ale není vyhledavači (Google, Seznam, ...) brán do úvahy.

Velikost stránky

pokud je stránka příliš velká, tak se samozřejmě déle načítá, což může návštěvníka odradit. Těžko se stanovuje maximální velikost. Z pohledu SEO by stránka měla být co nejmenší a text by se měl vztahovat ke klíčovým slovům.

Validita

Stránka by měla být validní - je to prvotní předpoklad pro správné zobrazení na různých zařízeních a správnou indexaci vyhledávacími roboty, více o validitě

Použitelnost

vyjadřuje jak je stránka pro uživatele přehledná, srozumitelná, zda je schopný se po ní bez problému pohybovat a najde, co potřebuje.

Přístupnost

webu zaručuje, že se správně zobrazí bez ohledu na typu prohlížeče a zařízení. Tato problematika se týká například uživatelů se zhoršeným zrakem, vypnutým javasriptem, vypnutými obrázky atd.

Kaskádové styly

(CSS) je možné přímo vkládat do html dokumentu pomocí příkazu style. Vhodnější způsob je ovšem pouze uvést název třídy příkazem class a všechny styly definovat v externím souboru *.css.

JavaScript

Podobně jako u CSS je to s požíváním JavaScriptu, ten je vhodné vložit pomocí externího souboru. Odkaz na něj se také uvádí v hlavičce HTML dokumentu třeba takto: <script type="text/javascript" src="skript.js"></script>.

Kódování (znaková sada)

HTML stánky nejčastěji používají kódování ISO 8859-2, Windows-1250, UTF-8. další informace o kódování
Poznámky k měření: ukázat poznámky
Získané informace můžete využít k optimalizaci stránky pro vyhledavače, zlepšení SEO a následné zvýšení pozici ve vyhledavačích.

kontakt_1@piloun.com · Nahlásit chybu