WebInfo - Google Page Rank, S-Rank, Alexa [en]

Google Page Rank, S-rank, SEO analýza

registrovatproč se registrovat

Zadejte adresu

Počet index./odkaz.
Ranky

Hodnocení stránky (Rank)

Google PageRank - / 10

S-rank - / 100

JyxoRank - / 220

Alexa traffic rank -

Compete -

https://www.lacnymaterial.eu

validita

 

soubor robots.txt: neexistuje

celková velikost zdrojového textu: 86.6 kB

počet obrázků: 46

velikost vloženého JS: 4.99 kB

počet interních odkazů: 160

velikost vloženého CSS: 0.39 kB

počet externích odkazů: 5

kódování: utf-8"

ikona stránky:

Čekejte
Čekejte prosím, stránka se načítá

Počet slov přibližně: 628

Nejčastější slova: nové 16x, skladom 16x, preglejka 12x, akcia 10x, egger 9x, 12mm 7x, dni 7x, doska 7x, breza 7x, osb 6x, 18mm 6x, dtd 5x, fibran 5x, 1-4 5x, dosky 5x, izolačný 5x, osb3 5x, dní 4x, beton 4x, cleaf 4x, obalová 4x, polystyrén 4x, 20mm 4x, bb/cp 4x, záves 4x, tanierik 4x, drevo 4x, xps 4x, krono 3x, detail 3x, lacnymaterial 3x, 5-10 3x, materiál 3x, registrácia 3x, objenávku 3x, 40mm 3x, lacnýmateriál 3x, eps70f 3x, prihlásenie 3x, hoblica 2x, ...

Popis a obsah

Titulek (title)

lacnýmateriál.eu najlepšie ceny pre dom a stavbu


Popis (description)

lacnýmateriál.eu najlacnejší material pre Vašu stavbu a dom. Zaoberáme sa predajom plošných materiálov ako OSB dosky, preglejky, cetrist dosky. Dalej u nás najdete materiál pre dom a záhradu. Samostatná divízia je u nás predaj strov a el. náradia.


Klíčová slova (keywords)

-


Nadpisy

H1 (1x): Vitajte na Lacnymaterial.eu


H2 (34x): , Vitajte na Lacnymaterial.eu, PTN 40mm, Preglejka Obalová Breza BB/CP 18mm, SMARTwall balík 240 mm Rekonštrukcia beton,tehla,, Preglejka fóliovaná hladká Topoľ 12mm, OSB3 doska 15mm Krono, Stolárska hoblica HB 1601, OSB3 EGGER ROOFING 12mm POL drážka, Fréza na polystyrén 70mm, HOMESEAL LDS 0.04, Sústruh na drevo DB 1100, DTD EGGER F186 ST9 Beton Chicago svetlo šedý, FKD S Thermal 180mm, Matrix LK48, MPE 50mm, DTD doska EGGER Orech pacific tabak H3702 / ST10 18mm, Preglejka Obalová Breza BB/CP 21mm, OSB 3 doska 12mm Egger, PENELOPE FA33, Fasadny polystyren EPS 70 F hr. 120 mm, Preglejka PV OBAL BOR-ELLIOT C+/C 20mm, Profil konštrukčný CD 4m, FIBRAN XPS 80mm, ZH 4,5x50, Izolačný tanierik TP 60, Priamy záves DAH 60/250, ZH 4,5x45, Predĺžený záves krokvový "T" 450mm, FIBRAN XPS 20mm, OSB3 doska 12mm pero-drážka, ZH 6x100/60, Izolačný tanierik TDP 60, Fasadny polystyren EPS 70 F hr. 40 mm


H3 (1x): Najpredávanejšie


H4 (0x): -


H5 (0x): -


H6 (0x): -vložte si měřící ikonu na svou stránku
WebinfoWebinfoWebinfoWebinfoWebinfo

Spolupracujeme s katalogem online nakupování - internetové obchody a e-shopy Shoops.cz a katalogem eshopů, obchodů a stránek Onlineshopy.com. Srovnaní cen, nejlevnější obchody, HTC.

Google PageRank™

je hodnocení kvality stránek a tvořící základ vyhledávače Google. Aktualizace probíhá v nepravidelných intervalech. Více informací o GPR

S-rank

hodnocení Seznam.cz je veličina, která by měla vyjadřovat důležitost každé stránky na českém internetu. Další informace o S-ranku

Alexa traffic rank

počítá kolik uživatelů shlédlo stránku, čím nižší hodnocení, tím je stránka navštěvovanější. Podrobnejší popis Traffic Ranku

Compete

analyzuje návštěvnost jednoho miliónu nejnavštěvovanějších stránek. Více informací o Compete hodnocení

JyxoRank

je hodnocení stránky na českém internetu podle Jyxo. Více o JyxoRanku

Future Google PageRank™

je Google PageRank™ z dalších datacenter společnosti Google, zde jsou hodnoty Page Ranku, které bude mít pravděpodobně stránka po příštím přepočítaní, tzv. Google Dance. Od 17.10.08 je pozastaveno měření této hodnoty.

Počet indexovaných stránek

zjišťuje počet indexovaných stránek u nejpoužívanějších vyhledavačů.

Počet odkazujících stránek

zjišťuje počet stránek, které odkazují na tu vaši.

Titulek stránky (title)

by měl být stručný, výstižný a unikátní. Maximální doporučovaná delká je kolem 60 znaků.

Popis (description)

meta tag desription by měl být stručný popis obsahu stránky.

Klíčová slova (keywords)

meta tag keywords by měl obsahovat klíčová slova charakteristická pro stránku. Dnes již ale není vyhledavači (Google, Seznam, ...) brán do úvahy.

Velikost stránky

pokud je stránka příliš velká, tak se samozřejmě déle načítá, což může návštěvníka odradit. Těžko se stanovuje maximální velikost. Z pohledu SEO by stránka měla být co nejmenší a text by se měl vztahovat ke klíčovým slovům.

Validita

Stránka by měla být validní - je to prvotní předpoklad pro správné zobrazení na různých zařízeních a správnou indexaci vyhledávacími roboty, více o validitě

Použitelnost

vyjadřuje jak je stránka pro uživatele přehledná, srozumitelná, zda je schopný se po ní bez problému pohybovat a najde, co potřebuje.

Přístupnost

webu zaručuje, že se správně zobrazí bez ohledu na typu prohlížeče a zařízení. Tato problematika se týká například uživatelů se zhoršeným zrakem, vypnutým javasriptem, vypnutými obrázky atd.

Kaskádové styly

(CSS) je možné přímo vkládat do html dokumentu pomocí příkazu style. Vhodnější způsob je ovšem pouze uvést název třídy příkazem class a všechny styly definovat v externím souboru *.css.

JavaScript

Podobně jako u CSS je to s požíváním JavaScriptu, ten je vhodné vložit pomocí externího souboru. Odkaz na něj se také uvádí v hlavičce HTML dokumentu třeba takto: <script type="text/javascript" src="skript.js"></script>.

Kódování (znaková sada)

HTML stánky nejčastěji používají kódování ISO 8859-2, Windows-1250, UTF-8. další informace o kódování
Poznámky k měření: ukázat poznámky
Získané informace můžete využít k optimalizaci stránky pro vyhledavače, zlepšení SEO a následné zvýšení pozici ve vyhledavačích.

kontakt_1@piloun.com · Nahlásit chybu