WebInfo - Google Page Rank, S-Rank, Alexa [en]

Google Page Rank, S-rank, SEO anal├Żza

registrovatpro─Ź se registrovat

Zadejte adresu

Po─Źet index./odkaz.
Ranky

Hodnocen├ş str├ínky (Rank)

Google PageRank 0 / 10

S-rank 10 / 100

JyxoRank 0 / 220

Alexa traffic rank N/A

Compete N/A

www.jiri-janda.cz

validita

 

soubor robots.txt: existuje [ukázat]

celkov├í velikost zdrojov├ęho textu: 20.4 kB

po─Źet obr├ízk┼»: 54

velikost vlo┼żen├ęho JS: 2.48 kB

po─Źet intern├şch odkaz┼»: 21

velikost vlo┼żen├ęho CSS: 3.49 kB

po─Źet extern├şch odkaz┼»: 23

k├│dov├ín├ş: windows-1250"

ikona stránky:

─îekejte
─îekejte pros├şm, str├ínka se na─Ź├şt├í

Po─Źet slov p┼Öibli┼żn─Ť: 146

Nej─Źast─Ťj┼í├ş slova: zahrad 4x, projekt 3x, odkazy 2x, pad 2x, pouze 2x, projektu 2x, meck 1x, provozuji 1x, pravideln 1x, tak 1x, anglick 1x, komunikovat 1x, semn 1x, mohu 1x, rozm 1x, klient 1x, zaslal 1x, aby 1x, nutn 1x, tomto 1x, dostate 1x, mno 1x, dokumentace 1x, rov 1x, obrazov 1x, stv 1x, jazyce 1x, fota 1x, grafick 1x, list 1x, jednotliv 1x, zky 1x, dal 1x, maticky 1x, vztahuj 1x, nky 1x, str 1x, slu 1x, ter 1x, modelace 1x, galerie 1x, e-mail 1x, klik 1x, okol 1x, noru 1x, ...

Popis a obsah

Titulek (title)

Projekty zahrad - Ji°Ý Janda, Kladno


Popis (description)

Strßnky firmy Ji°Ý Janda - PRO - Projekty zahrad - HlavnÝ strana. Web p°edstavuje ukßzky z realizovanřch projekt¨ v oblasti architektury zahrad.


Kl├ş─Źov├í slova (keywords)

Projekty zahrad, projektovßnÝ zahrady, zaklßdßnÝ zahrady, rady pro zahradu, nßvrhy zahrad, nßvrhy zahrad Kladno, novß zahrada, rekonstrukce zahrad, architektura zahrad, zahradnÝ architektura, zahradnÝ architekt, zahradnÝ tvorba, zahrady, ˙prava zahrady, ukßzky zahrad, foto zahrad, ˙dr×ba zahrad kladno, okrasnÚ zahrady, okrasnÚ rostliny, okrasnÚ ke°e, p¨dokryvnÚ rostliny, pnoucÝ rostliny, trvalky, r¨×e, konifery, okrasnÚ stromy, ovocnÚ stromy, modernÝ zahrada, kladno, slanř, beroun, rakovnÝk, praha zßpad, zahradnictvÝ, jak na zahradu, kvýtiny, rodinnÚ zahrady, Tipy na vřlet


Nadpisy

H1 (1x): PROJEKTY ZAHRAD                          


H2 (0x): -


H3 (3x):        NabÝzÝm vypracovßnÝ projekt¨ zahrad, nezßvislřch na firmý dodßvajÝcÝ fyzickou realizaci zahrady.        KompletnÝ projekt obsahuje nýkolik kapitol - nßvrh celkovÚho °eÜenÝ z hlediska funkce a estetiky, detailnÝ osazovacÝ plßny, r¨znÚ pohledy v perspektivý, vřrobnÝ, pop°Ýpadý stavebnÝ dokumentaci drobnřch zahradnÝch staveb, jmennř seznam a fotovzornÝk vÜech rostlin doporuŔenřch v nßvrhu.       Celř proces vzniku projektu, od zadßnÝ p°es konzulzace býhem tvorby a× po p°edßnÝ, m¨×e probÝhat bez osobnÝho kontaktu, pouze formou p°es e-mail (v tomto p°Ýpadý je nutnÚ aby klient zaslal dostateŔnÚ mno×stvÝ obrazovÚ a rozmýrovÚ dokumentace).        V jazyce anglickÚm a nýmeckÚm mohu komunikovat pouze pÝsemný. ,  Provozuji takÚ pravidelnÚ ˙dr×by zahrad v Kladný a okolÝ. ,  V mýsÝci ¨noru 2018 poskytuji slevu na projekt 15 %.


H4 (0x): -


H5 (0x): -


H6 (1x): Banan.cz / AHNE Katalog / Katalog e-shop¨ a www strßnek / Katalog odkaz¨ / CZIN.eu / Catalog Clonet / D¨m, byt, zahrada / Europalist.eu / linkbuilding-katalog / Nejfuton.cz / KvalitnÝ Ŕerpadla do domu i na zahradu / Katalog strßnek Webatlas.cz / SEO katalog / SEO RozcestnÝk / Seznam-strßnek / MPalßn.cz / katalog odkaz¨ / Pridejodkaz.netvlo┼żte si m─Ť┼Ö├şc├ş ikonu na svou str├ínku
WebinfoWebinfoWebinfoWebinfoWebinfo

Spolupracujeme s katalogem online nakupov├ín├ş - internetov├ę obchody a e-shopy Shoops.cz a katalogem eshop┼», obchod┼» a str├ínek Onlineshopy.com. Srovnan├ş cen, nejlevn─Ťj┼í├ş obchody, HTC.

Google PageRankÔäó

je hodnocen├ş kvality str├ínek a tvo┼Ö├şc├ş z├íklad vyhled├íva─Źe Google. Aktualizace prob├şh├í v nepravideln├Żch intervalech. V├şce informac├ş o GPR

S-rank

hodnocen├ş Seznam.cz je veli─Źina, kter├í by m─Ťla vyjad┼Öovat d┼»le┼żitost ka┼żd├ę str├ínky na ─Źesk├ęm internetu. Dal┼í├ş informace o S-ranku

Alexa traffic rank

po─Ź├şt├í kolik u┼żivatel┼» shl├ędlo str├ínku, ─Ź├şm ni┼ż┼í├ş hodnocen├ş, t├şm je str├ínka nav┼ít─Ťvovan─Ťj┼í├ş. Podrobnej┼í├ş popis Traffic Ranku

Compete

analyzuje n├ív┼ít─Ťvnost jednoho mili├│nu nejnav┼ít─Ťvovan─Ťj┼í├şch str├ínek. V├şce informac├ş o Compete hodnocen├ş

JyxoRank

je hodnocen├ş str├ínky na ─Źesk├ęm internetu podle Jyxo. V├şce o JyxoRanku

Future Google PageRankÔäó

je Google PageRankÔäó z dal┼í├şch datacenter spole─Źnosti Google, zde jsou hodnoty Page Ranku, kter├ę bude m├şt pravd─Ťpodobn─Ť str├ínka po p┼Ö├ş┼ít├şm p┼Öepo─Ź├ştan├ş, tzv. Google Dance. Od 17.10.08 je pozastaveno m─Ť┼Öen├ş t├ęto hodnoty.

Po─Źet indexovan├Żch str├ínek

zji┼í┼ąuje po─Źet indexovan├Żch str├ínek u nejpou┼ż├şvan─Ťj┼í├şch vyhledava─Ź┼».

Po─Źet odkazuj├şc├şch str├ínek

zji┼í┼ąuje po─Źet str├ínek, kter├ę odkazuj├ş na tu va┼íi.

Titulek stránky (title)

by m─Ťl b├Żt stru─Źn├Ż, v├Żsti┼żn├Ż a unik├ítn├ş. Maxim├íln├ş doporu─Źovan├í delk├í je kolem 60 znak┼».

Popis (description)

meta tag desription by m─Ťl b├Żt stru─Źn├Ż popis obsahu str├ínky.

Kl├ş─Źov├í slova (keywords)

meta tag keywords by m─Ťl obsahovat kl├ş─Źov├í slova charakteristick├í pro str├ínku. Dnes ji┼ż ale nen├ş vyhledava─Źi (Google, Seznam, ...) br├ín do ├║vahy.

Velikost stránky

pokud je str├ínka p┼Ö├şli┼í velk├í, tak se samoz┼Öejm─Ť d├ęle na─Ź├şt├í, co┼ż m┼»┼że n├ív┼ít─Ťvn├şka odradit. T─Ť┼żko se stanovuje maxim├íln├ş velikost. Z pohledu SEO by str├ínka m─Ťla b├Żt co nejmen┼í├ş a text by se m─Ťl vztahovat ke kl├ş─Źov├Żm slov┼»m.

Validita

Str├ínka by m─Ťla b├Żt validn├ş - je to prvotn├ş p┼Öedpoklad pro spr├ívn├ę zobrazen├ş na r┼»zn├Żch za┼Ö├şzen├şch a spr├ívnou indexaci vyhled├ívac├şmi roboty, v├şce o validit─Ť

Pou┼żitelnost

vyjad┼Öuje jak je str├ínka pro u┼żivatele p┼Öehledn├í, srozumiteln├í, zda je schopn├Ż se po n├ş bez probl├ęmu pohybovat a najde, co pot┼Öebuje.

P┼Ö├şstupnost

webu zaru─Źuje, ┼że se spr├ívn─Ť zobraz├ş bez ohledu na typu prohl├ş┼że─Źe a za┼Ö├şzen├ş. Tato problematika se t├Żk├í nap┼Ö├şklad u┼żivatel┼» se zhor┼íen├Żm zrakem, vypnut├Żm javasriptem, vypnut├Żmi obr├ízky atd.

Kask├ídov├ę styly

(CSS) je mo┼żn├ę p┼Ö├şmo vkl├ídat do html dokumentu pomoc├ş p┼Ö├şkazu style. Vhodn─Ťj┼í├ş zp┼»sob je ov┼íem pouze uv├ęst n├ízev t┼Ö├şdy p┼Ö├şkazem class a v┼íechny styly definovat v extern├şm souboru *.css.

JavaScript

Podobn─Ť jako u CSS je to s po┼ż├şv├ín├şm JavaScriptu, ten je vhodn├ę vlo┼żit pomoc├ş extern├şho souboru. Odkaz na n─Ťj se tak├ę uv├íd├ş v hlavi─Źce HTML dokumentu t┼Öeba takto: <script type="text/javascript" src="skript.js"></script>.

K├│dov├ín├ş (znakov├í sada)

HTML st├ínky nej─Źast─Ťji pou┼ż├şvaj├ş k├│dov├ín├ş ISO 8859-2, Windows-1250, UTF-8. dal┼í├ş informace o k├│dov├ín├ş
Pozn├ímky k m─Ť┼Öen├ş: uk├ízat pozn├ímky
Z├şskan├ę informace m┼»┼żete vyu┼ż├şt k optimalizaci str├ínky pro vyhledava─Źe, zlep┼íen├ş SEO a n├ísledn├ę zv├Ż┼íen├ş pozici ve vyhledava─Ź├şch.

kontakt_1@piloun.com · Nahl├ísit chybu