WebInfo - Google Page Rank, S-Rank, Alexa [en]

Google Page Rank, S-rank, SEO analýza

registrovatproč se registrovat

Zadejte adresu

Počet index./odkaz.
Ranky

Hodnocení stránky (Rank)

Google PageRank 0 / 10

S-rank 0 / 100

JyxoRank N/A / 220

Alexa traffic rank 309 673

Compete N/A

www.bagrak.wgz.cz

validita

 

soubor robots.txt: existuje [ukázat]

celková velikost zdrojového textu: 33.4 kB

počet obrázků: 21

velikost vloženého JS: 4.31 kB

počet interních odkazů: 59

velikost vloženého CSS: 1.31 kB

počet externích odkazů: 15

kódování: utf-8"

ikona stránky:

Čekejte
Čekejte prosím, stránka se načítá

Počet slov přibližně: 236

Nejčastější slova: olymp 8x, cannabis 4x, bagrák 3x, týmu 3x, klubovna 2x, zapasum 2x, akce 2x, nejbližší 2x, být 2x, klubuhistorie 2x, mp3 2x, lev 2x, jelita 2x, hbc 2x, this 2x, sve 2x, rafani 2x, klubu 2x, hrozne 1x, radyhraje 1x, 617 1x, 633 1x, hraje 1x, 695 1x, libi 1x, vam 1x, novy 1x, dobre 1x, posilit 1x, 658 1x, ano 1x, 694 1x, nevim 1x, narozeninyrozhovoryloginemail 1x, hymnu 1x, týmovou 1x, kdo 1x, byl 1x, našeho 1x, chcete 1x, jakou 1x, asistent 1x, ...

Popis a obsah

Titulek (title)

HBC OLYMP BAGRÁK - HBC OLYMP BAGRÁK


Popis (description)

-


Klíčová slova (keywords)

-


Nadpisy

H1 (2x): HBC OLYMP BAGRÁK, HBC OLYMP BAGRÁK


H2 (1x): Vítáme vás na oficialních strankách hradeckého hokejbalového klubu.


H3 (36x): Menu, HC HVĚZDY BAGRÁK, HISTORIE KLUBU, SOUPISKA , TABULKA , PODTE PODPOŘIT SVŮJ TÝM, K ZÁPASŮM, VÝSLEDKY , PŘIŠLI -HBC OLYMP BAGRÁK, ODEŠLI , MARODKA, NOVINKY, ODKAZY, FOTOALBUM , SPONZOŘI , DOWNLOAD , KANADSKÉ BODOVÁNÍ VŠECH HRÁČŮ V LIZE, KLUBOVNA BOHŮ, VÝSLEDKY ANKET , OLYMP CHAT, NEJBLIŽŠÍ AKCE , NAROZENINY, ROZHOVORY, Login, RSS, ANKETY, Odkazy, TOP LIST, LINKUJ, ASTRAL, web info, WEBKATALOG, PAGERANK, ANALÝZA, MICHAL VOLDÁN, Kalendář


H4 (0x): -


H5 (0x): -


H6 (0x): -vložte si měřící ikonu na svou stránku
WebinfoWebinfoWebinfoWebinfoWebinfo

Spolupracujeme s katalogem online nakupování - internetové obchody a e-shopy Shoops.cz a katalogem eshopů, obchodů a stránek Onlineshopy.com. Srovnaní cen, nejlevnější obchody, HTC.

Google PageRank™

je hodnocení kvality stránek a tvořící základ vyhledávače Google. Aktualizace probíhá v nepravidelných intervalech. Více informací o GPR

S-rank

hodnocení Seznam.cz je veličina, která by měla vyjadřovat důležitost každé stránky na českém internetu. Další informace o S-ranku

Alexa traffic rank

počítá kolik uživatelů shlédlo stránku, čím nižší hodnocení, tím je stránka navštěvovanější. Podrobnejší popis Traffic Ranku

Compete

analyzuje návštěvnost jednoho miliónu nejnavštěvovanějších stránek. Více informací o Compete hodnocení

JyxoRank

je hodnocení stránky na českém internetu podle Jyxo. Více o JyxoRanku

Future Google PageRank™

je Google PageRank™ z dalších datacenter společnosti Google, zde jsou hodnoty Page Ranku, které bude mít pravděpodobně stránka po příštím přepočítaní, tzv. Google Dance. Od 17.10.08 je pozastaveno měření této hodnoty.

Počet indexovaných stránek

zjišťuje počet indexovaných stránek u nejpoužívanějších vyhledavačů.

Počet odkazujících stránek

zjišťuje počet stránek, které odkazují na tu vaši.

Titulek stránky (title)

by měl být stručný, výstižný a unikátní. Maximální doporučovaná delká je kolem 60 znaků.

Popis (description)

meta tag desription by měl být stručný popis obsahu stránky.

Klíčová slova (keywords)

meta tag keywords by měl obsahovat klíčová slova charakteristická pro stránku. Dnes již ale není vyhledavači (Google, Seznam, ...) brán do úvahy.

Velikost stránky

pokud je stránka příliš velká, tak se samozřejmě déle načítá, což může návštěvníka odradit. Těžko se stanovuje maximální velikost. Z pohledu SEO by stránka měla být co nejmenší a text by se měl vztahovat ke klíčovým slovům.

Validita

Stránka by měla být validní - je to prvotní předpoklad pro správné zobrazení na různých zařízeních a správnou indexaci vyhledávacími roboty, více o validitě

Použitelnost

vyjadřuje jak je stránka pro uživatele přehledná, srozumitelná, zda je schopný se po ní bez problému pohybovat a najde, co potřebuje.

Přístupnost

webu zaručuje, že se správně zobrazí bez ohledu na typu prohlížeče a zařízení. Tato problematika se týká například uživatelů se zhoršeným zrakem, vypnutým javasriptem, vypnutými obrázky atd.

Kaskádové styly

(CSS) je možné přímo vkládat do html dokumentu pomocí příkazu style. Vhodnější způsob je ovšem pouze uvést název třídy příkazem class a všechny styly definovat v externím souboru *.css.

JavaScript

Podobně jako u CSS je to s požíváním JavaScriptu, ten je vhodné vložit pomocí externího souboru. Odkaz na něj se také uvádí v hlavičce HTML dokumentu třeba takto: <script type="text/javascript" src="skript.js"></script>.

Kódování (znaková sada)

HTML stánky nejčastěji používají kódování ISO 8859-2, Windows-1250, UTF-8. další informace o kódování
Poznámky k měření: ukázat poznámky
Získané informace můžete využít k optimalizaci stránky pro vyhledavače, zlepšení SEO a následné zvýšení pozici ve vyhledavačích.

kontakt_1@piloun.com · Nahlásit chybu