WebInfo - Google Page Rank, S-Rank, Alexa [en]

Google Page Rank, S-rank, SEO analýza

registrovatproč se registrovat

Zadejte adresu

Počet index./odkaz.
Ranky

Hodnocení stránky (Rank)

Google PageRank - / 10

S-rank - / 100

JyxoRank - / 220

Alexa traffic rank -

Compete -

www.akkurnota.sk

validita

 

soubor robots.txt: existuje [ukázat]

celková velikost zdrojového textu: 95.3 kB

počet obrázků: 15

velikost vloženého JS: 24.15 kB

počet interních odkazů: 46

velikost vloženého CSS: 1.46 kB

počet externích odkazů: 0

kódování: utf-8

ikona stránky:

Čekejte
Čekejte prosím, stránka se načítá

Počet slov přibližně: 194

Nejčastější slova: právo 8x, služby 6x, nás 5x, právne 5x, kontakt 4x, poradňa 3x, online 3x, kurnota 3x, judr 3x, františek 3x, tím 3x, náš 3x, odmena 3x, referencie 3x, ako 2x, klientom 2x, viac 2x, advokát 2x, domov 2x, pracovné 2x, nám 2x, 332 2x, 908 2x, 960 2x, 421 2x, advokátska 2x, kancelária 2x, poskytujúca 1x, komplexný 1x, poskytujeme 1x, právny 1x, servis 1x, ich 1x, oblastiach 1x, všetkých 1x, svojim 1x, podnikateľom 1x, subjektom 1x, ...

Popis a obsah

Titulek (title)

Advokátska kancelária JUDr. František Kurnota - Malacky


Popis (description)

Advokátska Kancelária JUDr. František Kurnota so sídlom v Malackách. Poskytujeme právne a advokátske služby, právne poradenstvo, zastupovanie na súde.


Klíčová slova (keywords)

-


Nadpisy

H1 (0x): -


H2 (1x): Online právna poradňa


H3 (5x): Právne služby, Našou prioritou je spokojnosť klientov a štandardom vysoké pracovné nasadenie, zodpovedný, osobný a predovšetkým ľudský prístup. Bohaté skúsenosti v kombinácii s dôrazom na neustály profesionálny rast nám umožňujú poskytovať našim klientom služby na najvyššej profesionálnej úrovni., O NÁS, MAPA STRÁNKY, KONTAKT


H4 (0x): -


H5 (0x): -


H6 (0x): -vložte si měřící ikonu na svou stránku
WebinfoWebinfoWebinfoWebinfoWebinfo

Spolupracujeme s katalogem online nakupování - internetové obchody a e-shopy Shoops.cz a katalogem eshopů, obchodů a stránek Onlineshopy.com. Srovnaní cen, nejlevnější obchody, HTC.

Google PageRank™

je hodnocení kvality stránek a tvořící základ vyhledávače Google. Aktualizace probíhá v nepravidelných intervalech. Více informací o GPR

S-rank

hodnocení Seznam.cz je veličina, která by měla vyjadřovat důležitost každé stránky na českém internetu. Další informace o S-ranku

Alexa traffic rank

počítá kolik uživatelů shlédlo stránku, čím nižší hodnocení, tím je stránka navštěvovanější. Podrobnejší popis Traffic Ranku

Compete

analyzuje návštěvnost jednoho miliónu nejnavštěvovanějších stránek. Více informací o Compete hodnocení

JyxoRank

je hodnocení stránky na českém internetu podle Jyxo. Více o JyxoRanku

Future Google PageRank™

je Google PageRank™ z dalších datacenter společnosti Google, zde jsou hodnoty Page Ranku, které bude mít pravděpodobně stránka po příštím přepočítaní, tzv. Google Dance. Od 17.10.08 je pozastaveno měření této hodnoty.

Počet indexovaných stránek

zjišťuje počet indexovaných stránek u nejpoužívanějších vyhledavačů.

Počet odkazujících stránek

zjišťuje počet stránek, které odkazují na tu vaši.

Titulek stránky (title)

by měl být stručný, výstižný a unikátní. Maximální doporučovaná delká je kolem 60 znaků.

Popis (description)

meta tag desription by měl být stručný popis obsahu stránky.

Klíčová slova (keywords)

meta tag keywords by měl obsahovat klíčová slova charakteristická pro stránku. Dnes již ale není vyhledavači (Google, Seznam, ...) brán do úvahy.

Velikost stránky

pokud je stránka příliš velká, tak se samozřejmě déle načítá, což může návštěvníka odradit. Těžko se stanovuje maximální velikost. Z pohledu SEO by stránka měla být co nejmenší a text by se měl vztahovat ke klíčovým slovům.

Validita

Stránka by měla být validní - je to prvotní předpoklad pro správné zobrazení na různých zařízeních a správnou indexaci vyhledávacími roboty, více o validitě

Použitelnost

vyjadřuje jak je stránka pro uživatele přehledná, srozumitelná, zda je schopný se po ní bez problému pohybovat a najde, co potřebuje.

Přístupnost

webu zaručuje, že se správně zobrazí bez ohledu na typu prohlížeče a zařízení. Tato problematika se týká například uživatelů se zhoršeným zrakem, vypnutým javasriptem, vypnutými obrázky atd.

Kaskádové styly

(CSS) je možné přímo vkládat do html dokumentu pomocí příkazu style. Vhodnější způsob je ovšem pouze uvést název třídy příkazem class a všechny styly definovat v externím souboru *.css.

JavaScript

Podobně jako u CSS je to s požíváním JavaScriptu, ten je vhodné vložit pomocí externího souboru. Odkaz na něj se také uvádí v hlavičce HTML dokumentu třeba takto: <script type="text/javascript" src="skript.js"></script>.

Kódování (znaková sada)

HTML stánky nejčastěji používají kódování ISO 8859-2, Windows-1250, UTF-8. další informace o kódování
Poznámky k měření: ukázat poznámky
Získané informace můžete využít k optimalizaci stránky pro vyhledavače, zlepšení SEO a následné zvýšení pozici ve vyhledavačích.

kontakt_1@piloun.com · Nahlásit chybu