WebInfo - Google Page Rank, S-Rank, Alexa [en]

Google Page Rank, S-rank, SEO analýza

registrovatproč se registrovat

Zadejte adresu

Počet index./odkaz.
Ranky

Hodnocení stránky (Rank)

Google PageRank 0 / 10

S-rank 10 / 100

JyxoRank N/A / 220

Alexa traffic rank 19 815

Compete

hynekmilota.blog.cz

validita

 

soubor robots.txt: existuje [ukázat]

celková velikost zdrojového textu: 48.1 kB

počet obrázků: 27

velikost vloženého JS: 5.12 kB

počet interních odkazů: 155

velikost vloženého CSS: 1.74 kB

počet externích odkazů: 6

kódování: utf-8"

ikona stránky:

Čekejte
Čekejte prosím, stránka se načítá

Počet slov přibližně: 826

Nejčastější slova: 2011 28x, 2013 24x, hynek 21x, milota 21x, komentářů 18x, počet 18x, celý 14x, článek 14x, 2010 14x, 2012 13x, ostatní 11x, foto 8x, května 7x, 2009 7x, květen 6x, zajímavá 6x, září 6x, místa 6x, sokolovska 6x, srpna 5x, bahňák 5x, nor 4x, červenec 4x, blog 4x, srpen 4x, listopad 4x, prosinec 4x, 2014 4x, 2015 4x, let 3x, byl 3x, blogu 3x, důl 3x, listopadu 3x, toplist 3x, přihlásit 3x, sokolov 3x, sokolově 3x, březen 3x, října 3x, ...

Popis a obsah

Titulek (title)

Sokolovsko digitálně


Popis (description)

Sokolovsko digitálně Blog.cz - Stačí otevřít a budeš v obraze.


Klíčová slova (keywords)

-


Nadpisy

H1 (1x): na Blog.cz


H2 (1x): -


H3 (27x): Bahňák 2015 , Bahňák 2014 , Sokolovská čarodějnice opět po mnoha letech k vidění , Demolice Sklářské vily v Novém Sedle , Důl Svornost s dědičnou štolou Daniel , Dobývání hradu Švihov 2013 , Národní hřbitov Terezín , Ohře v Lokti 3. 6. 2013 , Mattoni 1/2 Maraton Karlovy Vary 2013 , Oslavy 700 let od přidělení městských práv pro Sokolov , Bahňák 2013 , Psí pohled , Novosedelský tunel , Parní lokomotiva 464.102 „ušatá“ , Elitní družstvo ze stanice Sokolov :-) , Prase divoké (Sus scrofa) , Dobývání hradu Švihov 6.7.2012 , Kostel sv. Jakuba v Sokolově , Únorový Loket nad Ohří , W-3A Sokol , Další články, Kam dál, Odběr novinek, Rubriky, Archiv, Oblíbené odkazy, Profil


H4 (0x): -


H5 (0x): -


H6 (0x): -vložte si měřící ikonu na svou stránku
WebinfoWebinfoWebinfoWebinfoWebinfo

Spolupracujeme s katalogem online nakupování - internetové obchody a e-shopy Shoops.cz a katalogem eshopů, obchodů a stránek Onlineshopy.com. Srovnaní cen, nejlevnější obchody, HTC.

Google PageRank™

je hodnocení kvality stránek a tvořící základ vyhledávače Google. Aktualizace probíhá v nepravidelných intervalech. Více informací o GPR

S-rank

hodnocení Seznam.cz je veličina, která by měla vyjadřovat důležitost každé stránky na českém internetu. Další informace o S-ranku

Alexa traffic rank

počítá kolik uživatelů shlédlo stránku, čím nižší hodnocení, tím je stránka navštěvovanější. Podrobnejší popis Traffic Ranku

Compete

analyzuje návštěvnost jednoho miliónu nejnavštěvovanějších stránek. Více informací o Compete hodnocení

JyxoRank

je hodnocení stránky na českém internetu podle Jyxo. Více o JyxoRanku

Future Google PageRank™

je Google PageRank™ z dalších datacenter společnosti Google, zde jsou hodnoty Page Ranku, které bude mít pravděpodobně stránka po příštím přepočítaní, tzv. Google Dance. Od 17.10.08 je pozastaveno měření této hodnoty.

Počet indexovaných stránek

zjišťuje počet indexovaných stránek u nejpoužívanějších vyhledavačů.

Počet odkazujících stránek

zjišťuje počet stránek, které odkazují na tu vaši.

Titulek stránky (title)

by měl být stručný, výstižný a unikátní. Maximální doporučovaná delká je kolem 60 znaků.

Popis (description)

meta tag desription by měl být stručný popis obsahu stránky.

Klíčová slova (keywords)

meta tag keywords by měl obsahovat klíčová slova charakteristická pro stránku. Dnes již ale není vyhledavači (Google, Seznam, ...) brán do úvahy.

Velikost stránky

pokud je stránka příliš velká, tak se samozřejmě déle načítá, což může návštěvníka odradit. Těžko se stanovuje maximální velikost. Z pohledu SEO by stránka měla být co nejmenší a text by se měl vztahovat ke klíčovým slovům.

Validita

Stránka by měla být validní - je to prvotní předpoklad pro správné zobrazení na různých zařízeních a správnou indexaci vyhledávacími roboty, více o validitě

Použitelnost

vyjadřuje jak je stránka pro uživatele přehledná, srozumitelná, zda je schopný se po ní bez problému pohybovat a najde, co potřebuje.

Přístupnost

webu zaručuje, že se správně zobrazí bez ohledu na typu prohlížeče a zařízení. Tato problematika se týká například uživatelů se zhoršeným zrakem, vypnutým javasriptem, vypnutými obrázky atd.

Kaskádové styly

(CSS) je možné přímo vkládat do html dokumentu pomocí příkazu style. Vhodnější způsob je ovšem pouze uvést název třídy příkazem class a všechny styly definovat v externím souboru *.css.

JavaScript

Podobně jako u CSS je to s požíváním JavaScriptu, ten je vhodné vložit pomocí externího souboru. Odkaz na něj se také uvádí v hlavičce HTML dokumentu třeba takto: <script type="text/javascript" src="skript.js"></script>.

Kódování (znaková sada)

HTML stánky nejčastěji používají kódování ISO 8859-2, Windows-1250, UTF-8. další informace o kódování
Poznámky k měření: ukázat poznámky
Získané informace můžete využít k optimalizaci stránky pro vyhledavače, zlepšení SEO a následné zvýšení pozici ve vyhledavačích.

kontakt_1@piloun.com · Nahlásit chybu